Ranč Úsobrno je menší rodinný ranč.
   
Našim cílem je zbudovat ranč, který poskytuje maximální komfort jak pro koně, tak pro jejich majitele. 
Jelikož jsme se stali vášnivými koňáky, rozhodli jsme se proto zcela změnit svůj život. Z města jsme se 
přestěhovali na venkov, kde jsme koupili usedlost a přebudovali ji na ranč.
Staráme se o ustájené koníky opravdu jako o vlastní.   

Novinky a aktuality

Necestujte k nám naslepo :), najděte si nás na  mapě 

 
 

Jelikož sociální sítě jsou místem, kde je jak se říká cvrkot dnešní doby, ani my nechceme zůstat pozadu. A proto, chcete-li vidět co se u nás aktuálně děje, navštivte naši Facebookovou stránku, kam přidáváme aktuality téměř každý den.

                                                

 

Novinky

Objevili jsme se i v novinách

V srpnovém vydání listů regionů vyšel článek s názvem Svět z koňského hřbetu je hezčí, říkají táborníci. Tento článek vypovídá o táboru s koňmi, který se letos bude konat již potřetí. Pokud byste také měli zájem své děti na tábor přihlásit, klikněte zde.
Celý článek

Tábor 2018

V roce 2018 pro Vaše děti opět pořádáme prázdninové tábory u koní. Téma je jako tradičně divoký západ a letos máme pro matadory novinku. Děti si budou moci užít téma naplno ve dne v noci. Budou totiž moci bydlet v nově postaveném TEE PEE s podlážkami  a odizolovanými lůžky.  
Celý článek

Otevíráme jezdecké kroužky pro děti

KROUŽEK     "MALÍ ŠIKULOVÉ"    DO  4   LET VĚKU DÍTĚTE Vaše malé dítě je možné zaregistrovat do jezdeckého kroužku " Malí šikulové" s možností jízdy a hrání si se zvířátky. Příspěvek za registraci do kroužku je 400,-- Kč za měsíc, počet jízd na koních je do 15 x 15,--...
Celý článek